Munipolis – komunikační služba pro obec

12 května, 2023 by AV Leave a reply »

V těchto dnech jste obdrželi do schránek létáček ohledně systému Munipolis.

Dostali jsme tuto nabídku a v zastupitelstvu převládá názor, že bychom touto cestou mohli posunout komunikaci zase o něco výše.

Tato aplikace nabízí více možností a SMS si ponechává jako poslední variantu.

Primárně se používá aplikace do mobilu, pak email a jako poslední možnost sms.

Lze propojit s obecními stránkami a FB. Co napíšeme na FB a budeme chtít, aby se propsalo do aplikace, provede se samo i opačně.

Co mne zaujalo, že u krizové sms garantují odeslání do 30 sekund, bez hledu na momentální přetížení sítě.

Lze také rozdělit podle oblastí zájmu – hasiči, důchodci, rodiny s dětmi, chalupáři atd.

V aplikaci lze také pořádat různé ankety/referenda .. Systém si dle přihlášení sám hlídá, aby nikdo nehlasoval vícekrát.

Přihlásit se lze přes odkaz uvedený na letáčku, nebo vyplněním letáčku v papírové formě a jeho doručení na OÚ.

Pokud se tento systém rozběhne, pak bychom od zasílání sms, které jsou dosud upustili, oba systémy souběžně nepoběží.